napište nám
weldpon@email.cz
zavolejte nám
724 028 741
WELDPON Petr Novák
Na trhu od roku 2001

Galvanické linky

Výroba a rekonstrukce galvanizačních van

Plánujete pořízení nové galvanizační linky, chcete rozšířit nebo opravit své stávající zařízení? Obraťte se na nás. Na míru vám vyrobíme a dodáme galvanizační vany nebo se přímo ve vašem provozu postaráme o jejich rekonstrukci. 

Vyrábíme a opravujeme tyto galvanizační vany:

 • Procesní vany
  Jsou určené na kyseliny a další agresivní kapaliny a vyrábíme je z kvalitních PP, PE nebo PVC plastů podle typu galvanické lázně.
 • Oplachové vany
  Podle toho, jaké máte v této výrobní fázi požadavky na čistotu, si vyberete ze tří stupňů: 1°, 2° nebo 3°, kdy číslovka odpovídá počtu oplachů. Tyto vany jsou obvykle průtočné.
 • Převážecí vany
  Tato pojízdná galvanizační lázeň zrychlí přesun produktů z jedné linky na druhou, čímž se eliminuje jejich oxidace.
 • Záchytné vany
  Využijete je přímo v provozu nebo ve skladu chemikálií jako záchytné vany na olej a další úkapy, mohou sloužit také jako uskladňovací vany, např. na odpady.
 • Kombinované vany
  Jedna vana je určená pro více výrobních fází, např. vana je procesní a zároveň zde probíhá oplach. Používají se tam, kde potřebujete uspořit místo.

Proč se obrátit na nás? Kromě galvanických linek vám dodáme veškeré další technologie pro galvanizaci.  Podívejte se také na dalších 7 důvodů pro spolupráci s námi.  

Rekonstrukce a rozšíření galvanizační linky

       

Oprava linky po požáru

 

Výměna vany v galvanizační lince

 

Výroba galvanizačních van

20151118_151035.jpg  fotky 1 2016 161.jpg

 

Máte zájem o naše produkty? Napište nám.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.